Zaproszenia

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 77
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:15

Zaproszenia

Post autor: malutka »

Wiele jest imprez okolicznościowych, na jakie potrzebujemy ładne karnety zaproszeniowe. Urodziny, chrzest, imieniny, 18-stka, ślub, komunia... I wiele, wiele innych, w tym niecodziennych. Niektóre trudno jest znaleźć, ale na przykład ładne i niecodzienne zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl znajdziecie w stosunkowo nowym sklepie o nazwie FarrowDesign.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:34

Re: Zaproszenia

Post autor: lila87 »

Ja bardzo fajne zaproszenia różnorodne widziałam na https://sklep.letica.pl/zaproszenia-na- ... kkosc.html . Chrzest, ślub, komunia i i wiele innych. Zawsze tam jest fajne to, że można je zamówić na specjalne zamówienie.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Zaproszenia

Post autor: Turystka »

Mi ostatnio były potrzebne zaproszenia na 60, bo wyprawiałam takie przyjęcie mojej mamie ;) Udało mi się takie zaproszenia zamówić na stronie https://happenings.pl/zaproszenia-na-okragle-urodziny, bardzo ładnie i oryginalne, a wcale niedrogie. Wam również polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: Zaproszenia

Post autor: marika »

Ja bardzo fajne zaproszenia znalazłam na https://godanparty.pl/ . Od razu je zamówiłam, bo wiedziałam że nigdzie indziej takich nie znajdę. A do tego też i kilka innych fajnych rzeczy na imprezę dało mi się zamówić.
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 41
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

Re: Zaproszenia

Post autor: kocurek »

Hej. Wiadomo, że jeśli chodzi o komunię to zależy nam na jak najlepszej jej organizacji dlatego też zamawiamy salę zamówienia ale także i szyjemy Albę na wymiar. I tak też chce zrobić moja siostra i dlatego też poprosiła mnie o pomoc w szukaniu gdzie może kupić Albę. Szukając takiego sklepu trafiłam na ich ofertę https://mkmaryla.pl/ i myślę, że zdecydowanie dobrze jest jednak uszyć taką Albę na wymiar
Małgo

Re: Zaproszenia

Post autor: Małgo »

Mi z kolei jest potrzebny jest jakiś prezent z okazji komunii i pomyślałam, że ładną pamiątką związaną z tą okazją będzie pierwszy różaniec - https://www.marko.pl/rozance-dewocjonalia Będzie on piękną pamiątką, a na pewno też się przyda podczas uczestnictwa w różnego rodzaju nabożeństwach i uroczystościach religijnych.
Kaśka

Re: Zaproszenia

Post autor: Kaśka »

Według mnie wybór odpowiednich zaproszeń jest bardzo ważny, dlatego warto to dobrze przemyśleć i sprawdzić dostępne opcje. Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. zaproszenia na chrzest święty w bardzo atrakcyjnej cenie. Co sądzicie o ofercie tego sklepu?
Wojak

Re: Zaproszenia

Post autor: Wojak »

Wyjątkowy charakter prośby o bycie rodzicem chrzestnym wymaga nie mniej wyjątkowego sposobu jej przekazania. W poszukiwaniu inspiracji warto zwrócić uwagę na oferty sklepów specjalizujących się w personalizowanych upominkach. Strona https://pomysloweprezenty.pl/prosby-o-b ... chrzestnym prezentuje szeroką gamę pomysłów na takie prezenty, które mogą stać się pięknym wstępem do relacji pomiędzy chrzestnym a chrześniakiem, będąc jednocześnie niezapomnianą pamiątką.
ODPOWIEDZ