użyteczne programy biurowe

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 68
Rejestracja: 14 mar 2019, 1:04

użyteczne programy biurowe

Post autor: kuleczka »

Jakie waszym zdaniem są najbardziej użyteczne programy komputerowe do biura? co będzie niezbędne do pracy? warto zdecydować się na licencje i subskrypcję czy korzystać z opcji online? jak to u was działa? podzielicie się opiniami? Musimy wyposażyć komputery w firmie i szukamy najlepszych opcji
Awatar użytkownika
lubiegory
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:38

Re: użyteczne programy biurowe

Post autor: lubiegory »

Ja tam osobiście wolę sobie wykupić subskrypcję i mieć :) online nie zawsze wszystko działa a jednak cenię sobie niezawodność. Obecnie korzystam z czegoś takiego https://home.pl/microsoft365-business-standard-esd/ rewelacja, wszystko co niezbędne do biurowych prac :)
Łania29

Re: użyteczne programy biurowe

Post autor: Łania29 »

Komputer znajduje się już chyba w każdym biurze. Dzięki komputerom możemy komunikować się z innymi firmami i swoimi kontrahentami.To co najistotniejsze w każdym komputerze to odpowiednie do naszych potrzeb dobrane oprogramowanie. Podstawą pracy każdego komputera jest system operacyjny. Jak wiadomo najczęściej wybierany jest system windows ale czy wszyscy sa niego skazani? Są przecież jeszcze inne systemy operacyjne jak na przykład - system operacyjny ios .Poczytajcie trochę na ten temat i wybierzcie system odpowiedni do waszych potrzeb.
bedósek

Re: użyteczne programy biurowe

Post autor: bedósek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://ochronazdalna.pl/
olkaa

Re: użyteczne programy biurowe

Post autor: olkaa »

Można też postawić na https://cashdirector.com/ . Ta aplikacja posiada bogate funkcje, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Jej wszechstronność może być niezwykle pomocna w zarządzaniu finansami.
ODPOWIEDZ