Domy w drzewach nad morzem?

Mazury, morze, góry czy weekendowy city break? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w naszym kraju.
Awatar użytkownika
rejczel
Posty: 132
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:54

Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: rejczel »

Znacie takie miejsca?
Szukam takich, w które warto wybrać się całą rodziną.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/nasze-domki/ ... kominkiem/ widziałam coś takiego.
Mają tam właśnie takie domy w drzewach.
Same domki mają naprawdę wysoki poziom. Chętnie jednak dowiem się czegoś więcej, jeśli macie inne propozycje.
Awatar użytkownika
Botinka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 0:34

Re: Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: Botinka »

A nie znalazłeś niczego w internecie w tym zakresie? Mi się wydaje, że mnóstwo jest takich rzeczy. Jak coś znajdę to dam znać.

mokrzyska diecezja tarnow
W efekcie często się zdarza, że jestem zmęczona bez powodu, bo wiele czasu zajmuje mi karcenie samej siebie za bezproduktywne lenistwo.
Awatar użytkownika
Beta0
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2019, 13:36

Re: Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: Beta0 »

Z tego co wiem, to w Nałęczowie są też domy/apartamenty na drzewach. Świetna sprawa taki nocleg ;)
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 130
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: Zennbruks »

Tu sam hotel będzie sporą atrakcją na pewno:) Jeżeli wybieracie się całą rodziną na wakacje to warto może na takie noclegi postawić. Zainteresujcie się może również serwisem Sun&Snow gdzie powinniście bez problemu znaleźć atrakcyjne noclegi w dobrych cenach. Ten portal działa jako wyszukiwarka noclegów w Polsce.
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: Sysunia »

Nie słyszałam jeszcze o takiej atrakcji, ale chętnie zobaczyłabym jak to wygląda. Dzieci powinny być zachwycone:) Jednak jak tylko się da to staramy się podróżować za granicę. Polska jest nam bardzo dobrze znana, raczej nic tu nas nie zaskoczy. Nie chcemy też dwa razy w to samo miejsce jechać bo po co. Podróżowanie za granice jest bardzo łatwe, szczególnie jak macie już w tym wprawę. Powinny tu też wam pomóc takie miejsca jak https://www.biletylotnicze.pl/porty-lotnicze Korzystacie może z wyszukiwarek lotów, hoteli, podczas planowania wycieczek? Zachęcam do tego.
Awatar użytkownika
xyzza
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:38

Re: Domy w drzewach nad morzem?

Post autor: xyzza »

Mnóstwo tego typu informacji można znaleźć poprzez przeglądarkę. Myślę, że można w ten sposób sobie poradzić.
Małżeństwo - często nieudana próba, podejmowana, by udowodnić zdolność człowieka do dopasowania się.
ODPOWIEDZ