Srebro koloidalne, nano srebro i suplementy - proaktiv

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
Awatar użytkownika
DorkaM
Posty: 32
Rejestracja: 04 mar 2020, 21:23

Srebro koloidalne, nano srebro i suplementy - proaktiv

Post autor: DorkaM »

Hej
Jeżeli potrzebujecie zadbać o swoje zdrowie oraz odporność to warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez sklep - https://proaktiv.pl/ w którym można liczyć na różnorodne zestawienia, fajne ceny i też skuteczność działania ze względu na dobrze dobrane składniki aktywne. Zajrzyjcie, nie pożałujecie :)
Pracuś

Re: Srebro koloidalne, nano srebro i suplementy - proaktiv

Post autor: Pracuś »

Według mnie witaminy najlepiej spożywać w postaci odżywek i suplementów - bo te przyjmują się najlepiej i wtedy mamy zbilansowaną dietę po kontrolą. Tutaj https://7-nutrition.com/ warto spojrzeć na ofertę takich produktów 7Nutrition - warto je stosować nie tylko w trakcie treningów ale na co dzień dla wzmocnienia organizmu
Dobruśka

Re: Srebro koloidalne, nano srebro i suplementy - proaktiv

Post autor: Dobruśka »

Tyle się ostatnio słyszy o suplementacji kolagenem. Wiem, że jako jeden z nielicznych środków stosowanych w kosmetyce ma właściwości stymulujące podział komórek, a więc i regenerujące skórę. Zagadką pozostaje, czy rzeczywiście jest wchłaniany przez skórę - naukowcy są podzieleni w tej kwestii. Jednak wiele osób rzeczywiście dostrzega działanie kolagenu nie tylko na dojrzałą cerę, ale przede wszystkim na poważne problemy stanów zapalnych i bóli reumatycznych. W tym artykule https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... -kolagenie zdradzono fakty i obalono mity dotyczące kolagenu. Warto je poznać.
ODPOWIEDZ