Kurier do opon

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Kurier do opon

Post autor: esika »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
rara11
Posty: 110
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Kurier do opon

Post autor: rara11 »

Generalnie opony kurier weźmie, nie ma z tym problemu, ale tak jak piszesz muszą być one odpowiednio spakowane. Różnie radzą, to może być folia stretch albo np. związane opony. W każdym razie muszą być czyste i nie mogą się w trakcie transportu przemieszczać
jóźa

Re: Kurier do opon

Post autor: jóźa »

Przesyłka opon to jedno. Jednak te opony trzeba wymienić. Do tego konieczny jest wulkanizator. Szukając w sieci jakiejś mobilnej wulkanizacji natrafiłam na stronę https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ . Zadzwoniłam i umówiłam się na konkretny termin. Panowie wymienili koła pod moim domem :) .
kaś21

Re: Kurier do opon

Post autor: kaś21 »

Jestem założycielem sklepu internetowego - zajmuję się sprzedażą towarów gastronomicznych. Bardzo ważne dla naszego sklepu było znalezienie firmy kurierskiej która posiada najniższe ceny. Rozpoczęliśmy kontakt ze stroną https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje, która posiada najlepsze warunki w tym sektorze i duży wybór usług. Na stronie można sprawdzić aktualną lokację listu.
Sławomir

Re: Kurier do opon

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.u21.pl/czy-warto-ubezpieczyc-przesylke/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat ubezpieczenia przesyłek. Czy według Was warto ubezpieczyć przesyłkę i czy wiecie jak to zrobić?
ODPOWIEDZ