Filtry do butelek Dafi

Polecamy strony ze sprzętem, walizkami, usługi transportowe, strony do wyszukiwania lotów i noclegów.
Awatar użytkownika
ozonare
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2020, 10:55

Filtry do butelek Dafi

Post autor: ozonare »

Witam! Chciałbym zakupić filtry do butelek Dafi i widzę, że Marven.pl się w tym dosyć mocno specjalizuje. Dla nas, wielkich fanów turystyki, korzystanie z takich filtrów to świetna sprawa, są bardzo praktyczne bo nie ma jednak jak butelka Dafi. Są to dużo lepsze butelki niż ta woda butelkowana w plastiku, heh.
Żarmina

Re: Filtry do butelek Dafi

Post autor: Żarmina »

Ja używam filtry do wody https://aquasystem.pl/ rewelacyjne sa naprawdę. Są bardzo energooszczędne i dzięki nim nie musze już pić wody z butelek plastikowych, jestem z niego zadowolona. Woda nadaje zarówno do picia bezpośrednio jak i użycia do gotowania czy przyrządzenia potraw. To bardzo innowacyjne rozwiązanie . . . .
Mikołaj

Re: Filtry do butelek Dafi

Post autor: Mikołaj »

Próbowałem i ok jest to mocno eko, ALE nie ma tutaj mozliwosci uzyskac wody gazowanej a ja ją kocham. Najsmaczniejsza i gasząca pragnienie jest niezastąpiona na moich wycieczkach rowerowych woda Staropolanki. Wiec owszem jak butęlkę filtrująca Dafi ale woda gazowana to woda gazowana - bąbelki muszą być. Teraz Staropolanka dla swoich klientów zorganizowała super promkę. Kupujesz ich wodę za min 10 PLN i rejestrujesz rachunek na www.loteriastaropolanka.pl i jest prowadzona loteria w której do wygrania jest kasa - extra co?

flamy
Miłosz

Re: Filtry do butelek Dafi

Post autor: Miłosz »

Butelki wielorazowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o środowisko i nie lubią zaśmiecać planety plastikiem. W zimie jeszcze lepszym produktem będzie butelka utrzymująca ciepło, dzięki której można cieszyć się ciepłym napojem w każdym miejscu. Taki produkt znajdziecie na stronie internetowej https://ekobutelka.pl/.
ODPOWIEDZ