Basen i zabiegi spa

Interesują Cię hotele luksusowe i wyższe standardy pobytu? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rajna
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 16:25

Basen i zabiegi spa

Post autor: Rajna »

Cześć wszystkim! Czy ktoś z was był może w hotelu Villa Hoff w Trzęsaczu i chciałby podzielić się wrażeniami z pobytu? Mąż zaproponował, żebyśmy wybrali się tam na urlop, ale najpierw chcemy się upewnić, że warto.
Awatar użytkownika
Amira73
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 4:45

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: Amira73 »

To moim zdaniem najlepszy hotel ze spa nad morzem. Byłam w kilku innych, ale nigdzie mój pobyt nie był tak przyjemny, jak w Villi Hoff. Mają wiele autorskich zabiegów, basen kryty, sauny i wiele więcej atrakcji, dzięki którym dosłownie każdy może się zrelaksować, w jaki tylko sposób zechce :)
kojeć

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: kojeć »

Basen i zabiegi spa to bardzo dobre rozwiązanie. Ale ja tam nie przepadam za takimi metodami. Poza tym na efekty trzeba czekać dość długo a ja nie lubię czekać. Dlatego też zastanawiam się czy by nie skorzystać z laserowych zabiegów medycyny estetycznej. To też szukam kliniki w której takie zabiegi mogę wykupić. I tak dostałam namiary na klinikę SkinClinic. Po zapoznaniu się z ich ofertą muszę przyznać, że mają bardzo szeroką gammę takich zabiegów
Guntheruś0998

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: Guntheruś0998 »

Właśnie chciałem wybrać się do spa. Zastanawiam się czy hotel spa beskidy wisła jest warty uwagi. Może ktoś z Was powie mi coś więcej na temat tego miejsca? W internecie nic nie mogę znaleźć.
miłoszek

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: miłoszek »

Może warto pomyśleć o zakupie basenu do ogrodu? Jeśli dodatkowo zdecydujecie się na dach na basen to macie pewność, że będziecie mogli z niego korzystać nawet w razie niepogody.
alkaa

Re: Basen i zabiegi spa

Post autor: alkaa »

O basen - to super sprawa... Na pewno warto byłoby się przygotować do takiego wyjazdu... Jak nie lubicie jak wam lub dzieciom wpada woda do oczu podczas pływania, to podpowiem wam że super okularki pływackie znajdziecie w sklepie Iguana.
ODPOWIEDZ