Hotele w Kudowie-Zdrój

Dzielimy się wiedzą dotyczącą noclegów w hotelach, schroniskach, airbnb i pensjonatach. Opowiadamy o planach, doświadczeniach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Maryna86
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2022, 20:21

Hotele w Kudowie-Zdrój

Post autor: Maryna86 »

Nie miałam jeszcze nigdy okazji być w tamtych okolicach, więc nie mam też doświadczenia z noclegami, hotelami w okolicy Kudowy Zdroju. Dlatego postanowiłam dopytać Was, na pewno bardziej doświadczonych, jeśli ktoś z Was może polecić sprawdzony hotel Kudowa Zdrój to będę naprawdę wdzięczna - zależy mi na kameralnym atmosferze i dobrej lokalizacji. :)
xxjustaa

Re: Hotele w Kudowie-Zdrój

Post autor: xxjustaa »

Wiele jest tych miejscowości Zdrój i nie wiem, czy nie pojadę do którejś, żeby od czasu do czasu wypocząć. Dodatkowo na przykład dla mnie fajną opcją noclegową może być spa nad bałtykiem , tylko nie do końca wiem, jakie wybrać i jak do tego podejść. Dlatego fajnie będzie się na tym skupić, by jednak polecano mi odpowiednie rozwiązania. Dajcie namiary.
Kapi555

Re: Hotele w Kudowie-Zdrój

Post autor: Kapi555 »

Zdecydowanie polecam wpaść na portal https://trigodi.com/pl/last-minute/ by sprawdzić najlepsze oferty noclegowe z tego regionu. Warto zaznajomić się z ofertą last minute, ponieważ wczasy last minute są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które szanują swój domowy budżet, a za razem chcą i lubią podróżować.
niedojame

Re: Hotele w Kudowie-Zdrój

Post autor: niedojame »

Sprawdzamy kompleksowo, jak wyglądają te wszystkie możliwości podróżnicze i jak na razie, to dla mnie największym problemem będzie po prostu sposób na dubaj nocą . Wiem, że potrafi być piękny, koleżanka mi już o tym mówiła. Więc czemu by nie spróbować?
ODPOWIEDZ