Rzęsy na wesele

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
karaś

Rzęsy na wesele

Post autor: karaś »

Podbijam wątek, bo też zastanawiałam się nad sztucznymi rzęsami przed weselem. Ale kilka osób poleciło mi zabieg liftingu i laminowania rzęs w J'ADORE INSTYTUT w Warszawie https://jadoreinstytut.com/warszawa/laminowanie_rzes i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Mam pięknie podkreślone oko, rzęsy długie i grubsze, podkręcone. Właściwie wyglądają jak pomalowane, a są zupełnie naturalne
Awatar użytkownika
Sofia
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:40
Kontakt:

Re: Rzęsy na wesele

Post autor: Sofia »

Dobrze, że dzisiaj każdy ma możliwość wybierać dla siebie najlepsze produkty jakie są tylko w sieci. Zdecydowanie opłaca się spoglądać także tutaj https://chtr.pl/ na plecaki. Musimy dzisiaj mieć plecaki na laptopy, ale także te, które będą dla nas doskonałe na wakacje.
netpodroze.pl
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 59
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:06

Re: Rzęsy na wesele

Post autor: mamapiotra »

No cóż, wydaje mi się ,że wesele jest taką imprezą , gdzie sztuczne rzęsy zakładamy najczęściej .Polecam wam produkty do rzęs - https://kbarth.pl/. Tam możecie znaleźć wiele ciekawych propozycji , w tym całe zestawy do ich przedłużania. Wszystkie chcemy przecież ładnie wyglądać, prawda?
ODPOWIEDZ