Niemcy

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Niemcy

Post autor: Turystka »

Witajcie,
zamierzam na kilka miesięcy wyjechać do Niemiec. Jak sądzicie, czy warto do tego czasu podszkolić swój niemiecki, czy wystarczy znajomość angielskiego? Znalazłam nawet całkiem ciekawą ofertę kursu z języka niemieckiego na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Czy według Was opłaca się na coś takiego zapisać?
Ołek

Re: Niemcy

Post autor: Ołek »

Natomiast jeżeli chcielibyście się dokształcić w języku niemieckim to na pewno warto wybrać dobrych specjalistów, którzy odpowiednio Was przygotują zarówno jeżeli chodzi o mowę, ale również gramatykę. Dlatego też ze swojej strony polecam kurs niemieckiego dla firm wrocław od Instytutu Austriackiego którzy naprawdę świetnie rozwinęli swoją ofertę i bardzo dobrze przygotowują swoich kursantów do tego aby bez obaw rozmawiać ze swoimi klientami, czy współpracownikami za granica. Pozdrawiam i dajcie znać, czy zdecydowaliście się na taki krok!
Gość

Re: Niemcy

Post autor: Gość »

W Niemczech zdecydowanie potrzebujesz przynajmniej podstaw tego języka, większość Niemców chociaż znają język angielski to po prostu nie chce w nim rozmawiać. Oczywiście w restauracji kelner obsłuży Cię po angielsku, ale jak już chcesz coś załatwić na przykład w urzędzie to chcą rozmawiać po niemiecku. Polecam kurs wakacyjny kurs niemieckiego kraków albo inne organizowane przez Instytut Austriacki Kraków.
magda207

Re: Niemcy

Post autor: magda207 »

Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie znalezienia odpowiedniej pracy dla siebie za granicą to zdecydowanie mogę polecić żebyście zwrócili uwagę na ofertę http://praca.dojczland.info, szczegolnie jeżeli zastanawiacie sie nad znalezieniem pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem dużo bardziej zadowolona niż z podobnej pracy u nas w kraju i raczej nie zamierzam zbyt szybko wracać.
Albertis

Re: Niemcy

Post autor: Albertis »

Ja dość często jeżdżę do Niemiec, zatem od siebie mogę śmiało polecić firmę https://www.beatabus.pl/ . Jest to sprawdzony przewoźnik, jaki wykonuje swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie. Z nim bezproblemowo dotrzecie szybko jak i również bezpiecznie do miejsca docelowego, w dodatku w bardzo dogodnych warunkach.
ala35

Re: Niemcy

Post autor: ala35 »

Nauka niemieckiego? Można rozpocząć ją razem z tą książką, Podróże błyskawicznie. Niemiecki - praca zbiorowa
https://matfel.pl/product-pol-378530-Po ... orowa.html.
Bober

Re: Niemcy

Post autor: Bober »

W sektorze sprzedaży kluczowe jest posiadanie kompetentnego zespołu, co jest możliwe dzięki współpracy z agencją zatrudnienia. Dzięki ich bazie kandydatów, dostępnej pod adresem https://leasingteam.pl/ firmy mogą znaleźć pracowników gotowych do działania. Agencja oferuje również programy rozwoju zawodowego dla zatrudnionych przez siebie osób.
ODPOWIEDZ