Busem do Anglii!

Wiedeń, Paryż czy Londyn? Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczki po Europie, jaki wybrać środek transportu i co ze sobą zabrać.
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Busem do Anglii!

Post autor: elcuba20 »

Serdecznie witam!
Jeśli wybierasz się w podróż do Wielkiej Brytanii, polecam wybrać bus. Dlaczego? To wygodny sposób na transport, zdecydowanie tańszy niż samolot. Zajrzyj na https://busnow.pl - mają wielu przewoźników, którzy działają na rynku od lat. Skontaktuj się z nimi, a wybrana przez Ciebie firma zadzwoni i wszystko ustali.
Awatar użytkownika
armagedonik
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2019, 13:40

Re: Busem do Anglii!

Post autor: armagedonik »

Poszperajcie w Sieci w tej sprawie. Na pewno się coś interesującego znajdzie.
I kobieta, i kwiat mają dni swoje. Nie mają lat.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Busem do Anglii!

Post autor: sophia »

Można i tak :). Ja myślę, że to kwestia dogadania się z poszczególną firmą. Jest wiele firm typu Alt-bus, które świadczą bogaty zakres usług. Można z nimi się skontaktować i zobaczycie, co ostatecznie napiszą wam. Najważniejsze jest to, że oferują oni wynajęcie bezpiecznego busa. Dlatego możecie być spokojnie o wasze bezpieczeństwo i również komfort podróży.
Awatar użytkownika
szarlottka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:40

Re: Busem do Anglii!

Post autor: szarlottka »

Ja chcę jechać busem do Niemiec :) Znalazłam juz firmę zajmujacą się transportem miedzynarodowym - http://www.gron-tour.pl/ Przewożą osoby, paczki i korespondencje. Oferta jest bardzo atrakcyjna i przystępna cenowo a firma cieszy się dużym zaufaniem klientów.

świadczyć usługi po angielsku
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 341
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Re: Busem do Anglii!

Post autor: elcuba20 »

W kwestii przewozu przewóz paczek do Norwegii warto również skorzystać z usług firmy zajmującej się takimi sprawami. Jeśli chcesz, aby Twoja przesyłka dotarła na miejsce w odpowiednim czasie proponuję skorzystać z firmy która jest profesjonalna i ma świetne podejście do klienta - to gwarant dotarcia paczki na wyznaczone miejsce!
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Busem do Anglii!

Post autor: Turystka »

Ja zastanawiam się nad wyjazdem do pracy do Wielkiej Brytanii. Udało mi się znaleźć sporo atrakcyjnych ofert na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-wielkiej-brytanii/. Czy ktoś z Was miał okazję pracować w tym kraju? Możecie podzielić się wrażeniami?
Awatar użytkownika
Wikaria
Posty: 43
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:34

Re: Busem do Anglii!

Post autor: Wikaria »

Na pewno mi się to przyda:)
Awatar użytkownika
Ninka31
Posty: 72
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:32

Re: Busem do Anglii!

Post autor: Ninka31 »

Wynajmowanie busów jest coraz powszechniejszą praktyką. Obecnie busy wynajmuje się chociażby żeby przewieźć ludzi gdzieś do innego miasta, do pracy czy na imprezę. Trzeba wybrać sprawdzoną i zaufaną firmę (przewóz osób kraków - http://4transfer.pl/), która świadczy usługi na najwyższym poziomie.
kaśkowa

Re: Busem do Anglii!

Post autor: kaśkowa »

Jeśli chodzi o przewóz pracowników warto zgłosić się do tej firmy https://intrans.net.pl/przewoz-pracownikow/ Bez problemu wynajmiesz tam autokar lub busa w bardzo dobrej cenie. Sama myślę o nawiązaniu współpracy z tą firmą, żeby dowozić pracowników do pracy.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Busem do Anglii!

Post autor: pieknyolek »

szarlottka pisze: ↑01 lip 2019, 13:22 Ja chcę jechać busem do Niemiec :) Znalazłam juz firmę zajmujacą się transportem miedzynarodowym - gron-tour.pl Przewożą osoby, paczki i korespondencje. Oferta jest bardzo atrakcyjna i przystępna cenowo a firma cieszy się dużym zaufaniem klientów.
i Super :) Choć zdecydowanie bardziej polecam Ci przewóz osób https://europolkoszalin.pl/nasze-trasy/ - wiem, bo sprawdziłem ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
bodo
Posty: 53
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:11

Re: Busem do Anglii!

Post autor: bodo »

Można zdecydować się na zakup auta oraz taką możliwość jak zabudowa busa we Wrocławiu: https://www.ddzabudowy.pl/kontakt/ . Myślę, że to całkiem praktyczne rozwiązanie. Warto bliżej zapoznać się z ofertą tej firmy.
ODPOWIEDZ