Strona 1 z 1

szkolenia

: 15 kwie 2021, 10:55
autor: Maruś77
Witam, chcesz wybrać się na różnego rodzaju szkolenia? Myśle, że może zainteresować Cie coaching kariery czyli wsparcie mentora, który pomaga odkryć umiejętności oraz rozwijać karierę zawodową. Słyszałeś coś na ten temat czy raczej taka tematyka Cie nie interesuje?

Re: szkolenia

: 22 kwie 2021, 18:32
autor: Turystka
A może kogoś z Was interesowałyby profesjonalne szkolenia elektryczne, które pozwolą wam uzyskać uprawnienia SEP G1? Z tego, co wiem, to na taki kurs można się zapisać na przykład na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/. Jak widać kurs ten można odbyć przez internet. później wystarczy tylko zdać przed komisją egzamin i już ma się takie uprawnienia aż na 5 lat. Co Wy na to?

Re: szkolenia

: 24 kwie 2021, 12:36
autor: Ruleś
Jeżeli natomiast będziecie szukali konkretnej pomocy w zakresie lepszego zarządzania zespołem to w mojej opinii jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zajrzeli do oferty przygotowanej przez https://enterpriseadvisors.pl/szkolenia ... -zespolem/ z usług których również skorzystaliśmy i jesteśmy naprawdę zadowoleni z możliwości jakie przygotowali. Profesjonalizm obsługi, konkretne podejście do uczestnika i naprawdę realne umiejętności oraz wiedza które przyniosły u nas bardzo dobre zmiany zwiększając efektywność pracy i samą organizację. Pozdrawiam i oczywiście u Was życzę jak najlepszych sukcesów!

Re: szkolenia

: 07 wrz 2021, 19:30
autor: Sławomir
Zdobycie uprawień budowlanych to był jeden z moich głównych celów w życiu, dlatego skorzystałem ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl . Znajdziecie na niej najróżniejsze materiał do nauki: programy na komputer, programy na telefon i wiele więcej. Co o tym sądzicie?

Re: szkolenia

: 12 wrz 2021, 7:11
autor: Aleksiś
Zorganizowanie odpowiedniego szkolenia może być najlepszą z podjętych decyzji. Jedno z żelaznych praw biznesu mówi, że więcej błędów tkwi w tym, jaki problem rozwiązujemy, niż jak go rozwiązujemy. Propozycja wartości to szalenie przydatne narzędzie, które przy właściwym zastosowaniu pomaga naszemu zespołowi odkryć i zdefiniować produkt, zanim ruszymy z projektowaniem i produkcją. Tak więc warto postawić na szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/wprowadz ... ign-sprint

Re: szkolenia

: 27 wrz 2021, 18:53
autor: Bartłomiej
W trakcie moich przygotowań do testów do policji największym problemem był dla mnie multiselect , ponieważ nie wiedziałem jak to wygląda. Na szczęście znajomy polecił mi stronę, na której znalazłem liczne porady oraz informacje odnośnie testów. Polecam zainteresowanym.